Výkup, odkup nemovitostí, bytu, pozemku

Výkup, odkup jakékoli nemovitosti

 

 

Potřebujete okamžitě získat větší obnos peněz? Jste v situaci, kdy musíte uhradit větší dluhy nebo jiné finanční závazky? Hrozí vám exekuce nemovitosti?

 

Pak pro vás může být nejvýhodnějším řešením okamžitý výkup nemovitosti za hotové. Můžete se tak vyhnout exekuci nemovitosti a zbytečným finančním ztrátám. V nedobrovolných dražbách (na základě exekučního titulu) se totiž nemovitosti prodávají i za polovinu její hodnoty. A takových dražeb u nás každý měsíc proběhnou desítky.

 

My realizujeme výkupy nemovitostí za hotové, a to za nejvyšší možnou cenu. Včetně nemovitostí, které již jsou v exekuci.

 

Pokud nemovitost ještě není zatížena exekucí, pak jsme schopni celý realitní obchod zrealizovat do 14 – 48 hodin, a to od předání všech potřebných dokumentů týkajících se nemovitosti až po vyplacení hotovosti.

 

V případě, že je nemovitost již v exekuci, pak většinou postupujeme následovně. Nejdříve vyplatíme veškeré dluhy a exekutora. To umožní vymazat zástavní právo z katastru nemovitostí a s nemovitostí je pak možno disponovat. Jakmile je zástavní právo z katastru nemovitostí odstraněno, zajistíme prodej vaší nemovitosti solventnímu kupci.

 

Pokud se potřebujete rychle dostat z tíživé finanční situace, nebo vám hrozí exekuce majetku, můžeme vám pomoci. Neváhejte a kontaktujte nás ihned vyplněním formuláře. Čím dříve začneme vaši situaci řešit, tím menší budou vaše ztráty. V každém případě se postaráme o to, abyste získali maximální možnou částku.

Mám zájem o výkup nemovitosti:

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nemovitost:

Lokalita:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)


Kontakt: info@bezrealitky.net

Vyhledávání reality bez realitky:

 

Bez realitky